Weekend czerwcowy

Gospodarstwo zostało wyróżnione w plebiscycie "Gościnny Próg" organizowanym przez miesięcznik krajoznawczo-turystyczny "Poznaj Swój Kraj" w 2003 roku za wzorową organizację wypoczynku, wyposażenie, a przede wszystkim wspaniały klimat serdeczności w jakim wypoczywali wczasowicze.W 2012roku otrzymaliśmy certyfikat Free-jako gospodarstwo wykorzystujące naturalne żrodła energi.

   Do dyspozycji gości cały dom wolnostojący-3-pokojowy lub osobne pokoje z aneksami kuchennymi. Posiadamy również drewniany domek 1-pokojowy z aneksem kuchennym,gankiem i łazienką Posesja ogrodzona, ogród, sad owocowy, grill, miejsce na ognisko oraz plac zabaw,pole namiotowe.


Roztocze to mekka dla rowerzystów,a Józefów słynie w rejonie jako rowerowa stolica.Przez gminę przebiega 90km profesjonalnie wyznaczonych tras, szlaków rowerowych oraz tor do pump-trucku.Aktywne stowarzyszenie Józefowska Kawaleria Rowerowa co roku zaprasza na weekendy rowerzystów z całego kraju.Promują eskady o różnym stopniu trudności dbając o atrakcyjność i bezpieczeństwo.Już dziś zapraszamy do rezerwacji noclegu na czerwcówkę- tel. 693419918


Nach der Unterkunft fragen

Mindestanzahl von Tagen

Hotline:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Überprüfen Sie unser Angebot!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Mehr