Hochzeit

Dzień dobry.


Dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą.


Pensjonat Pod Dębem usytuowany jest w pięknej i uroczej, górskiej miejscowości Wójtowice w Kotlinie Kłodzkiej 6 km od Bystrzycy Kłodzkiej i 17 km od Zieleńca, 120 km od Wrocławia ( województwo dolnośląskie)


U podnóża obiektu znajduje się malowniczo położony kościół,  w którym mogą Państwo zorganizować ceremonię zaślubin (5 minut spacerem).

Dzięki profesjonalnemu personelowi, który będzie spełniał Państwa życzenia i dbał o wyjątkowość tych chwil, oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie. Podpisując z nami umowę zyskują Państwo konsultanta ślubnego, który zadba o każdy szczegół Państwa uroczystości.

Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi firmami, w zależności od wyboru menu pomagamy Państwu załatwić orkiestrę, fotografa, kamerzystę, ciasto, alkohol itd.


Przedstawiam nasze możliwości;

· Salę kryształową na przyjęcia od 80 do 126 osób ( bufet n tej samej sali) lub ta sama sala od 90 do 145 osób ( przy organizacji bufetu z kawą, herbatą, ciastami i candy barem w sali obok) 

 

UWAGA!!!

Na dużej sali od października do kwietnia organizujemy przyjęcia na minimalną liczbę gości 70 osób ( w soboty jak i w tygodniu)

 

Od maja do września oraz w długie weekendy i święta organizujemy przyjęcia na minimalną liczbę gości na dużej sali 80 osób + 80 osób nocleg + 80 osób poprawiny. 

Od maja do września nie organizujemy wesel bez wymaganego minimum 80 osób ( wesele, nocleg, poprawiny).

Wesela w tygodniu od poniedziałku do czwartku w wysokim sezonie organizujemy na minimum 80 osób bez konieczności brania noclegów i poprawin.

 

· Salę dębową na kameralne wesela od 30 do 48 osób 

(+ stolik obok 4 osobowy dla obsługi) 

Wesela na małej sali organizujemy od poniedziałku do piątku. W soboty nie organizujemy małych przyjęć na sali dębowej.

 

· Wesela pod wiatą grillową od 50 do 150 osób OBOWIĄZUJE INNA OFERTA NIŻ TA PRZEDSTAWIONA ( wesela organizujemy od poniedziałku do czwartku oraz niektóre piątki, nie organizujemy wesel pod wiatą grillową w soboty)

 

· Organizacja ślubu cywilnego w górskim stylu pod wiatą grillową w otoczeniu gór do 150 osób.


· Nocleg dla 112 osób, lub 124 osób z dziećmi śpiącymi z rodzicami, dodatkowe noclegi oferują zaprzyjaźnione agroturystyki ok 20 miejsc łącznie.


Jeśli są Państwo zainteresowani większą ilością zdjęć zapraszam na nasz profil na Facebooku i Instagramie – Pensjonat Pod Dębem


 Wejście na profil znajdą też Państwo bezpośrednio z naszej strony internetowej www.poddebem.info


* Na oglądanie sali zapraszamy tylko po wcześniejszym umówieniu spotkania. 

Nach der Unterkunft fragen

Mindestanzahl von Tagen

Hotline:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Überprüfen Sie unser Angebot!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Mehr