Angebot First Minute w Zawoi

Angebot first minute. Je früher Sie buchen desto billiger! Apartments, Unterkünfte, Pensionen. w Zawoi

Zawoja 4 Angebote

Empfehlungen

Willa Babia Góra
Willa Babia Góra
ab
45 /usługę

Willa Babia Góra

10 Sensationell!

ab 30PLN /Nacht

Agroturystyka Zawoja

Zapraszam Pństwa na miłe i tanie spędzenie wakacji,oraz wolnych dni przez cały rok w Beskidach. Zawoja jest największą wsią w Polsce. Nasz dom leży na uboczu Zawoi. Panuje tu cisza i spokój. Można wspaniale wypocząć. Więcej na naszej stronie.www.zawoja.nocowanie.pl Ceny promocyjne,pobyt powyżej 5 dni-20 zł od osoby w okresie letnim
ab 30PLN /Nacht

Tabakowa Chata

Zarezerwuj pokój z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem, powołaj się na tę ofertę a otrzymasz zniżkę 10%. Oferta dotyczy pobytu minimum 7 nocy w miesiącach: marzec, kwiecień, październik, listopad.
ab 80PLN /Nacht

Dom Pod Babią Górą

Zubrzyca Górna auf der Karte anzeigen
SKOKI NARCIARSKIE - ZAKOPANE.Zapraszamy na weekend 18 - 20.01.2019 pod Babia Górę do nowego pięknego domu pod lasem w zacisznym widokowym miejscu. Zapraszamy do wygodnych 4 osobowych apartamentów.Odległość od Zakopanego - 40 km.
ab 60PLN /Nacht

Kwatera Prywatna AgroZibi

Zapraszamy na wypoczynek grupy zorganizowane, rodziny, znajomych (maksymalnie do 19 osób).Oferujemy tylko do Państwa dyspozycji cały duży dom (6 pokoi z łazienkami, przestronna kuchnia w pełni wyposażona oraz jadalnia z tv sat, mini wieżą). Na terenie ośrodka miejsce na grill, ogniska jak również atrakcje dla dzieci.