Biologische Erneuerung

Biologische Erneuerung

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty -W pensjonacie znajduje się gabinet masażu. Ponadto - jest to urokliwe miejsce. Można upajać się pięknymi widokami i wspólnie spędzić czas. Polecam - na pewno będziecie tu szczęśliwi.

Zakopane i jej okolice to wspaniała okazja do podziwiania domów z drewna, bogatej architektury staro-dawnej i nowoczesnej. Na polanach pasą się owce. Można skosztować świeżo uwędzonego oscypka, pachnącego jeszcze dymem.

Wieczorkiem, można skorzystać z sauny suchej.

Do wyboru, albo jako grota solna, albo jako sauna sucha ziołowa.

Można zrobić grilla i odpocząć na powietrzu.

Wszędzie bardzo blisko od Willi Wiktoria około 10-15 minut pieszo.

W tym do Aqua Parku, na wyciąg narciarski, ponad to mnóstwo atrakcji turystycznych - spływ tratwami, wycieczki piesze po górach, spacery po Krupówkach, słuchanie góralskiej muzyki w góralskich knajpeczkach. itp.

Do dyspozycji gości mamy gry dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Szczególną atrakcją jest, że w sali jadalnej są specjalnie zakupione stały do gier, które trwają bardzo długo. Stół się rozkłada i gramy. Jak idziemy na spacer, narty itp. stół z rozpoczętą grą zamykamy. Wracamy i rozpoczętą gra może być dokończona. Jest to świetna alternatywa gdy chcemy troszkę odpocząć, lub pogoda spłata nam chwilowo psikusa.

Do dyspozycji gości bardzo duża kuchnia - w pełni wyposażona - jadalnia. W pokoju stoli i czajnik. Bezpłatny parking przy budynku, lub na dole przy ulicy.

Telefon do bezpośredniej rezerwacji 601-34-36-63.

Proszę uzgodnić na telefon termin i dostępność.

Możliwość wykupienia śniadań w formie Cateringu.

Z poważaniem

Danuta Syncerek


Z przyjemnością ugościmy Państwa w naszym obiekcie. Czekamy na informację czy mamy wstępnie rezerwować Państwu tę usługę.


Pozdrawiamy,


Edytuj ofertęNach der Unterkunft fragen

Mindestanzahl von Tagen

Hotline:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Überprüfen Sie unser Angebot!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Mehr