Angebot für Firmen

Angebot für Firmen

Oferta dla grup

 

 

Oferujemy pobyty w Zakopanem dla grup zorganizowanych: wycieczek szkolnych, wyjazdów integracyjnych, motywacyjnych, edukacyjnych, pielgrzymek, biesiad, zjazdów, szkoleń, konferencji.

 

Nasza lokalizacja:
Nasz ośrodek na ul. Mrowce mieści się w bocznej uliczce w cichej, bezpiecznej, widokowej okolicy, dogodny dojazd, parking dla autobusu i co ważne zapewnione bezpieczne wysiadanie (zapraszamy do zapoznania się ze wskazówkami dojazdu).

 

 Do centrum Zakopanego jest  3,3 km – 40 min na piechotę, do Kuźnic – bazy wypadowej w Tatry 10 min komunikacją miejska lub na piechotę 4 km - 50 min spacerkiem.  

 

 

U nas się nudzić nie będziecie, czyli co znajdziecie u nas:

 

Latem jest możliwość zorganizowania dodatkowej rozrywki – koło domu mamy do dyspozycji amatorskie boisko do siatkówki, miejsce na grilla lub ognisko. Natomiast zimą istnieje możliwość kuligu wraz z ogniskiem. 
W naszym ośrodku do dyspozycji gości oddajemy bezpłatnie sale gier, w której można zagrać w bilarda, cymbergaja, piłkarzyki oraz mini pong-ponga. Istnieje również możliwość zrobienie dyskoteki, biesiady czy innych imprez integracyjnych.
Oczywiście, aby być na bieżąco oferujemy również dostęp do Internetu bezprzewodowego.

 


Pokoje:
Mamy 60 pojedynczych miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami i TV
jednopoziomowe (1-, 2-, 3-, 4- osobowych) lub dwupoziomowe (4-, 5-, 6- osobowych) wyposażonych w ręczniki.

 

Wyżywienie:
Istnieje możliwość wyżywienia. Śniadania w formie bufetu, na który składają się: kawa, herbata, pieczywo, różne rodzaje wędlin oraz serów, past, dżem, coś na ciepło, płatki śniadaniowe.  Obiadokolacje serwowane: zupa, II danie, surówka, kompot oraz deser. Przerwy kawowe: kawa, herbata, soki, woda oraz ciastka, owoce.

 


 

Inne możliwości spędzania czasu:
Dla chętnych zdobywać tatrzańskie szczyty możemy polecić zaufanych przewodników, pomagamy w organizacji transportu oraz wycieczek jednodniowych. Na wieczorne posiady istnieje możliwość organizacji prelekcji na temat kultury góralskiej lub warsztaty tańca góralskiego przy muzyce góralskiej na żywo.


Ceny:
Ceny zależne są od ilości osób, długości pobytu oraz wybranych opcji.

 

Duże zniżki lub gratisy dla organizatorów.. 
Możliwość wystawiania faktur VAT. 

 


Serdecznie zapraszamy!

 

 

Nach der Unterkunft fragen

Mindestanzahl von Tagen

Hotline:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Überprüfen Sie unser Angebot!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Mehr