Wczasy z psem

Wczasy z psem

Jesteśmy nietypowym hostelem w samym sercu Warszawy, powołanym przez Fundację "Praca dla Niewidomych".

W związku ze społeczną misją naszego organizatora i przekazywaniem części zysku na realizację statutowych celów Fundacji, odwiedzając nas przyczyniasz się do poprawy losu osób niewidomych i słabowidzących w Polsce.

Na terenie Hostelu istnieje możliwość korzystania z bezpłatnego Internetu bezprzewodowego.

Hostel "Camera" znajduje się w centralnej części miasta, skąd wszędzie jest blisko:

 

- 500 m. od Pałacu Kultury i Nauki

- 600 m. od Pałacu Prezydenckiego

- 800 m. od Starego Miasta i Zamku Królewskiego

- 300 m. od Grobu Nieznanego Żołnierza

- 1200 m. od Centrum Nauki Kopernik

- 700 m. od Muzeum Chopina

- 100 m. od Filharmonii Narodowej

- 400 m. od Teatru Narodowego

- 500 m. od dawnej dzielnicy żydowskiej i Synagogi

 

Blisko jest także z dworca PKP i PKS (Warszawa Centralna, niecały 1 km), a autobus z lotniska ma przystanek na sąsiedniej ulicy. W najbliższej okolicy Hostelu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, kilkunastu linii, świetnie skomunikowane z resztą Warszawy. Stacja metra "Świętokrzyska" zlokalizowana jest w odległości 80 m od Hostelu.

 

Hostel „Camera” dysponuje 95 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10 i 12 osobowych. Niektóre pokoje posiadają pełen węzeł sanitarny.Istnieje możliwość domówienia śniadań.

Na każdym piętrze Hostelu znajdują się ogólnodostępne toalety i łazienki z prysznicami, a także w pełni wyposażone kuchnio/jadalnie (lodówka, czajnik, mikrofalówka, toster itp.)

W Hostelu jest także przeznaczony dla gości salon z telewizją satelitarną, filmami DVD oraz biblioteczką. Bezpłatne mapki są dostępne w recepcji.

 

Hostel czynny jest 24 godziny na dobę, objęty jest monitoringiem, a wejście do budynku jest strzeżone przez profesjonalną agencję. Do dyspozycji gości oddajemy również parking dla samochodów osobowych i minibusów( płatny dodatkowo 20/ 30 złotych). Konieczność rezerwacji.

W najbliższej okolicy Hostelu znajdują się sklepy spożywcze, kioski, drogerie, apteki, poczta, restauracje, fast foody, puby, kluby, kawiarnie oraz bankomaty. Zwierzęta są dodatkowo płatne.

W naszym hostelu łączymy zamiłowanie do filmu, pasję do podróży i oryginalności. Niezależnie od celu przyjazdu, zapewnimy Ci miłą atmosferę, profesjonalną obsługę i dołożymy starań, abyś czuł się u nas dobrze.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

ekipa CAMERA HOSTEL

Nach der Unterkunft fragen