Ferienkolonien, Lager für Jugendlichen

Ferienkolonien, Lager für Jugendlichen

Wycieczki szkolne to nie tylko wypoczynek- jest to także doskonały sposób na naukę. Lekcje historii i geografii w terenie, poznawanie zabytków przyrodniczych, odkrywanie nowych szlaków, podziwianie nieznanego piękna górskich zakątków– to wszystko pozostanie na długo w pamięci każdego ucznia. Oprócz tego, kolonie to również okazja do integracji z rówieśnikami oraz nabywania nowych doświadczeń i umiejętności.

Ondraszek w Ustroniu jest idealnym miejscem do organizacji zielonych szkół. W najbliższej okolicy oraz w sąsiednich miejscowościach Beskidu Śląskiego– takich jak Wisła, Koniaków, Istebna, Szczyrk, Cieszyn, Brenna– czeka na Państwa mnóstwo atrakcji, zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci, m.in.: Leśny Park Niespodzianek, Muzeum Chirurgii, Kolej Linowa Czantoria, Chata Chlebowa, Kozia Zagroda, galeria trofeów Adama Małysza w Wiśle, park linowy, rollercoaster, dom strachów, ścianka wspinaczkowa, planetarium, baseny, park wodny i wiele innych.

W naszym ośrodku wypoczynkowym grupy szkolne mogą korzystać z bilardu, tenisa stołowego, siłowni, boiska do badmintona, boiska do siatkówki, mini placu zabaw dla dzieci oraz sal do realizacji różnego typu zajęć. Wokół budynku znajdują się 2ha terenu zielonego, na którym można przeprowadzać zabawy sprawnościowe i gry integracyjne, a także zaplanować grilla lub ognisko. Na miejscu istnieje także możliwość zorganizowania dyskoteki dla grupy młodzieży, bądź wieczorów filmowych.

Na życzenie przygotujemy pełny plan wykorzystania wolnego czasu podczas zielonej szkoły w naszym Ośrodku.

Oprócz tanich noclegów w malowniczej dzielnicy Ustronia, niedalekim sąsiedztwie Wisły, oferujemy Państwu smaczną, domową kuchnię i zróżnicowane, pełnowartościowe posiłki przygotowane według norm żywieniowych Instytutu Żywności i Żywienia dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Realizujemy różnego rodzaju diety, przygotowane według zaleceń lekarza.  

Koordynujemy pobyty zarówno jednodniowe, jak również wyjazdy tygodniowe i kolonie dwutygodniowe. Pełną kalkulację dostosujemy do Państwa potrzeb i życzeń. Jesteśmy elastyczni, potrafimy się dopasować do budżetu na realizację wyjazdu.

 

Posiadamy pozytywną opinię Państwowej Straży Pożarnej, która zezwala na organizację wypoczynku dzieci i młodzieży w naszym Ośrodku.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły, nie tylko z okolic Śląska, ale i ze wszystkich regionów Polski. Organizujemy także wyjazdy i obozy studenckie, obozy sportowe, obozy językowe i taneczne. 

 

Promocyjne ceny:

już od 60 do 75 zł/osoba/doba*


Koszt pobytu zawiera:

  • Noclegi w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym, widokiem na góry i bezpłatnym dostępem do wi-fi
  • Wyżywienie 2 lub 3 x dziennie (śniadanie i obiad w porze kolacji; lub śniadanie, obiad i kolację)

*Dodatkowe informacje:

  • Dokładna kwota uzależniona jest m.in. od długości pobytu, rodzaju wyżywienia, ilości osób i grupy wiekowej.
  • Cena obowiązuje przy grupach zorganizowanych min. 25 osób i pobycie min. 2-dniowym.
  • Kwota nie zawiera opłaty klimatycznej dla Urzędu Miasta Ustroń. W roku 2015 grupy zorganizowane dzieci i młodzieży są z tej opłaty zwolnione. 
  • Grupy przyjeżdżają na własny koszt, z własnym ubezpieczeniem oraz kadrą wychowawczą.
  • Termin pobytu grupy do ustalenia– w celu potwierdzenia dostępności miejsc w wybranym okresie prosimy o kontakt z recepcją OSW Ondraszek.

 

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 33 854 35 80 lub 601 700 247, odpowiadamy także na maile: [nach der Unterkunft fragen]

www.ondraszek.pl

Nach der Unterkunft fragen

Mindestanzahl von Tagen

Hotline:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Überprüfen Sie unser Angebot!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Mehr