Biologische Erneuerung

ROMANTYCZNE CHWILE WE DWOJE NA KOŃCU ŚWIATA, W SERCU GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH!

Z dala od codziennej rutyny i trosk dnia powszedniego znajdźcie czas dla siebie i przeżyjcie magiczne chwile beztroskiego zapomnienia ... W naszym SPA oferujemy rytuały w kabinie parowej Rasul oraz Salve in Terra (rytuały SPA dla PAR bez udziału personelu; po wcześniejszym uzgodnieniu na czas rytuału zapewniamy opiekę nad dziećmi).

SEKRET rytuału w kabinie RASUL polega na grze żywiołów – wody, ognia, ziemi i powietrza. Działa rozgrzewająco, korzystnie wpływa na samopoczucie, pielęgnuje skórę. Naturalne glinki oczyszczają, pomagają usunąć toksyny z organizmu i delikatnie złuszczają naskórek. 

Główną areną rytuału SALVE IN TERRA jest okrągłe, składające się z dwóch połówek łóżko – podczas rytuału obie części unoszą się i opadają naprzemiennie, poruszając się jak skrzydła motyla. Atmosfera miejsca sprzyja wykonywaniu wszelkiego typu zabiegów: okładów, masek, peelingów, które partnerzy aplikują sobie nawzajem. Salve in Terra oferuje głębokie ukojenie dla ciała i ducha oraz potęguje intymne przeżycia, a także zbliża osoby korzystające z tej ceremonii.

W KAPSULE SPA pielęgnujemy ciało poprzez kąpiel w ciepłej wodzie, masaż wibracyjny, światło i dźwięk, które przyczyniają się również do zachowania wewnętrznej harmonii. Posiada bicze wodne na ramiona, kręgosłup, pośladki, zewnętrzne strony ud i łydki. Zapewnia również utrzymanie stałej temperatury wody, fantastyczny masaż i emisję aromatu, a koloroterapia LED wzmaga niezapomniane doznania.  

 

WELLNESS GALANTY ŁOGRÓDECEK TO CHATA SOLNA (PONAD 3 TONY SOLI HIMALAJSKIEJ), RUSKA BANIA, CIEPŁA I ZIMNA BECZKA, ZEWNĘTRZNE URZĄDZENIA FITNESS – WSZYSTKO Z WIDOKIEM NA OTULINĘ ŚWIĘTOKRZYSKIEGO PARKU NARODOWEGO I OBSZAR NATURA 2000


www.carownica.pl/wellnessspa


Domek glampingowy z sauną i kominkiem (maj-wrzesień): 250-350 zł, zaś wakacje i święta: 350 zł / doba ze śniadaniem dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci do lat 7.

Domek parterowy (całoroczny): 250-550 zł / doba ze śniadaniem dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci do lat 7.

Domek piętrowy (całoroczny): 350-750 zł / doba ze śniadaniem dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci do lat 7.

Nach der Unterkunft fragen

Mindestanzahl von Tagen

Hotline:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Überprüfen Sie unser Angebot!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Mehr