Noclegi w ustronnym miejscu

Noclegi w ustronnym miejscu

PRACUJ I ODPOCZYWAJ!

Realizuję pobyty zawodowe, służbowe, związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.


Zapraszam Cię serdecznie na wypoczynek w moim domu wśród łąk Smołdzińskiego Lasu. Znajdziesz tu spokój, ciszę i komfortowy dom wraz z zadbanym ogrodem. Wraz z dwójką moich dzieci doceniamy walory tej okolicy. Mimo, że na co dzień nie mieszkamy w Smołdzińskim Lesie, to każdy pobyt tam jest dla nas ukojeniem codziennego życia i sprawia, że wracamy do codzienności napełnieni dobrą energią tego miejsca, pięknej przyrody, wspaniałej plaży i wszechobecnej ciszy.

DominikaPod Słońcem Smołdzińskiego Lasu marzy się i odpoczywa najlepiej o każdej porze roku! Mam przyjemność zaprosić Państwa do Smołdzińskiego Lasu, wsi położonej nad Morzem Bałtyckim w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. Tu wśród falujących łąk i odgłosów szumiącego morza, w świetle latarni morskiej w Czołpinie i nieba pełnego gwiazd stoi Dom Jakub. Jest to całoroczny, w pełni wyposażony dom, który zapewni Państwu komfortowy pobyt o każdej porze roku. Ogród i taras ugoszczą Państwa w słoneczny czas, a kominek i sauna umilą chwile w chłodniejsze wieczory i dni. Mój dom położony jest wśród malowniczych terenów Słowińskiego Parku Narodowego, co daje nieograniczone możliwości czynnego wypoczynku oraz ciągłego obcowania z naturą. Wypoczynek w tym miejscu jest prawdziwym relaksem. Tutaj oddycha się "pełną piersią" i rewelacyjnie "ładuje" akumulatory!!!

To miejsce idealne na spacery i wycieczki rowerowe, a także jazdę konną, katesurfing, windsurfing, kajaki czy też wędkarstwo. Dla dzieci jest do dyspozycji plac zabaw, łóżeczko turystyczne.

Plaża tutaj jest przepiękna, duża i czysta. Z całą pewnością najpiękniejsza nad polskim Morzem. Kto tutaj przyjedzie raz na pewno wróci.

Przyjmuję gości ze zwierzętami!

Zapraszam,

Przekonajcie się sami!

Nach der Unterkunft fragen

Mindestanzahl von Tagen

Hotline:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Überprüfen Sie unser Angebot!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Mehr