Angebot für Firmen

Angebot für Firmen

Oferta jest skierowana dla pracodawców, osób indywidualnych jak również dla biur podróży i zwiazków emerytów i rencistów, szkół,wszystkich grup zorganizowanych.

To wyjatkowe miejsce.

Latem możemy ogladać zachody słońca i wschody słońca, chociaż  z tym może być problem- trzeba bardzo wcześnie wstać, najpewniej byłoby poczekac do rana. Noc w tym okresie jest bardzo krótka, własciwie nie ma jej wcale. Jedne ptaki kończą swoje trele, a inne już o drugiej rozpoczynają poranny koncert. Mgły powoli podnoszą się. W powietrzu unosi sie zapach bryzy morsiej zmieszany zniesamowitym zapachem alei różanej, a my niepostrzeżenie przeszliśmy w następny dzień. Co nam przyniesie ?.

Spać teraz nie idź, szkoda tych pieknych chwil. Może pobiegać  boso po porannej rosie?, albo  sprawdzić odcisk swojej stopy na plaży?. Jesteś pierwszy, jeszcze nikogo tu nie było. Wczorajszy dzień został dokładnie zmyty, piasek jest czysty, morze pachnie jodem- a może czymś innym  co być  może zostanie w pamięci na długo i bedzie tym miłym wspomnieniem lata?

Warunki do uzgodnienia indywidualnie.

Wystawiamy Faktury Vat

ZAPRASZAMY

 

 

 

 

 

 

Nach der Unterkunft fragen

Mindestanzahl von Tagen

Hotline:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Überprüfen Sie unser Angebot!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Mehr