Zapraszamy na Wakacje do naszego ośrodka. Niezależne, drewniane domki z kuchnią i tarasem. Mamy własne kąpielisko ze zjeżdżalnią wodną.


W tych szczególnych czasach wakacyjny wynajem niezależnego domku jest bezpiecznym i komfortowym rozwiązaniem. Nasz ośrodek znajduje się na uboczu, ale tylko 6 km od Polańczyka. Można więc wybrać czy mamy ochotę na wakacyjny gwar czy spacery po górach i lasach.


Zapoznaj się z działaniami w związku z koronawirusem ( Covid-19 ) w naszym ośrodku.


W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych Gości w ramach przygotowania domków na przyjazd wprowadziliśmy następujące zabezpieczenia:

  •  zakupiliśmy ozonatory, które w ciągu 30 minut usuwają z powietrza pomieszczenia groźne dla zdrowia bakterie, wirusy ( również coronawirusy), zarodniki grzybów, pleśni i alergenów. Ozonatory używane są przy każdej zmianie turnusu, aby mieli Państwo pewność, że domek jest w pełni wolny od wirusów.


  • zrobiliśmy zapas środków antybakteryjnych, zawierających alkohol w stężeniu 75%, aby dodatkowo dokładnie odkazić wszystkie powierzchnie, aby zapewnić naszym Gościom komfort i bezpieczeństwo.


  • pralnia, z której usług korzystamy, posiada certyfikat Państwowego Zakładu Higieny, potwierdzający, że pościel prana jest w temperaturze minimum 60 stopni i dodatkowo maglowana.


Dokładamy starań aby wprowadzić działania oparte o bieżące zalecenia WHO (dokument „Getting your workplace ready for COVID-19” z 27 lutego 2020 r.) i Głównego Inspektora Sanitarnego dla obiektów hotelarskich w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem z dnia 28.02.2020 r.Zasady rezerwacji i bezpłatnego anulowania rezerwacji.

W przypadku nowych oraz istniejących rezerwacji, możliwa jest bezkosztowa zmiana terminu, w przypadku obowiązywania w Polsce stanu epidemii. Jeżeli za rezerwację został wpłacony zadatek, można go wykorzystać w całości do opłacenia kolejnej rezerwacji do 31 marca 2021 r. Wszelkie zmiany będą uzależnione od dostępności i/lub z zachowaniem różnic w stawkach.

W przypadku nowych rezerwacji, dokonanych od 01.04.2020 r i obowiązywania w Polsce stanu epidemii w wybranym przez Gościa terminie pobytu, możliwy jest zwrot pełnej kwoty zadatku. Anulowanie rezerwacji odbędzie się bez żadnych kosztów po stronie Gościa. Na życzenie możliwa jest zmiana terminu.


Nach der Unterkunft fragen

Mindestanzahl von Tagen

Hotline:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Überprüfen Sie unser Angebot!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Mehr