Weekend czerwcowy

Weekend czerwcowy

Wszystkie pokoje przygotowywaliśmy z myślą o potrzebach współczesnych turystów, dlatego też w każdym z nich znajduje się łazienka z pełnym węzłem sanitarnym, mini aneks kuchenny (czajnik, mała lodówka), telewizor i internet WiFi. Miłośnicy wypoczynku wśród zieleni z pewnością docenią duży, osłonięty ogród z meblami wypoczynkowymi, miejscem na wieczornego grilla oraz atrakcjami dla dzieci (trampolina, huśtawka, zjeżdżalnia, piaskownica).

Drodzy Goście !!!

BEZPIECZEŃSTWO W WILLI FAUSTYNKA PODCZAS EPIDEMII !!!  

Ze względu na panującą sytuację rozprzestrzeniania się Covid-19, w trosce o Wasze i nasze zdrowie w WILLI FAUSTYNKA wprowadziliśmy nadzwyczajnie wysokie standardy bezpieczeństwa oraz specjalne procedury higieniczne - wszystko po to, aby zapewnić Państwu maksimum bezpieczeństwa.

- zostaliśmy ponownie przeszkoleni w zakresie BHP odnośnie nadzwyczajnych wymogów sanitarnych w związku z pandemią i zaopatrzony w płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni.

-w naszej willi na bieżąco odkażane i dezynfekowane są wszystkie powierzchnie wrażliwe m. in. klamki, toalety, drzwi, stoły. Stosujemy profesjonalne, najwyższej jakości środki czystości o wysokim stężeniu bakteriobójczym.

-bezwzględnie stosujemy się do wszelkich zaleceń WHO.

-wszystkich Gości prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i bezwzględnej higieny. Osoby z podejrzeniem choroby i symptomami zakażenia prosimy o pozostanie w domach i nie narażanie na zakażenie innych.

 ☎ - Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod nr telefonu 601-731-963 lub 607-106-845

Życzymy Wam i Waszym bliskim dużo zdrowia i spokoju.

 

Pozdrawiamy

Dorota i Dariusz Baryła


Nach der Unterkunft fragen