Organisierte Gruppen

 

Oferta dla grup zorganizowanych

 

Pensjonat Toreja jest idealnym miejscem przyjaznym grupom. Obiekt jest w stanie ugościć 60 osób. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa budynki z w pełni wyposażonymi pokojami. Oprócz ciszy spokoju, oraz odrobiny intymności jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pomoc w zorganizowaniu wolnego czasu. Toreja współpracuje z biurami podróży, oraz miejscami, które zapewnią Państwu moc wrażeń. Począwszy od odwiedzenia interaktywnego muzeum, kończąc na Paintbollu

 

Jesteśmy w stanie zapewnić państwu rabaty na okoliczne atrakcję. Zajmujemy się także organizowaniem wycieczek do pobliskich miejscowości, oraz przygotowaniem prowiantu na drogę. Na terenie naszego pensjonatu znajduje się duży ogród na terenie którego możemy pomóc państwu w przygotowaniu ogniska. Poniżej przesyłam pełną ofertę cenową z uwzględnieniem atrakcji jakie jesteśmy w stanie państwu zapewnić.

 

Cennik:

Na grupę 50 osobową 3 opiekunów ma pobyt gratis

Pobyt grupy ze śniadaniem i obiadokolacją to 95 złotych od osoby za dobę.

Ognisko 20 złotych od osoby (opiekunowie gratis)

Prowiant na drogę 20 złotych

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą strona internetową : www.toreja.com.pl, oraz profilem na Facebook, gdzie znajdą państwo liczne zdjęcia i opisy dotyczące okolicy.

 

Możemy zaproponować Państwu liczne wycieczki, oraz ciekawe miejsca, które należy odwiedzić będąc w Karpaczu. Do takich możemy zaliczyć „Karkonoskie Tajemnice”, w których będziecie mogli doświadczyć wspaniałej podróży legend i magii Karkonoszy, wejście tam dzięki naszym rabatom koszt ulegnie znacznemu zmniejszeniu. Możemy polecić państwu odwiedzenie znanego na całą Polskę „Parku Miniatur w Kowarach”.

 


 

Jestesmy otwarci na Państwa sugestie.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do współpracy !

 

 

Nach der Unterkunft fragen

Mindestanzahl von Tagen

Hotline:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Überprüfen Sie unser Angebot!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Mehr