Urlaub mit Kinder

Urlaub mit Kinder

Apartamenty Karkonosz to doskonałe miejsce na spędzenie wakacji z dziećmi. Wyposażone aneksy kuchenne w każdym apartamencie umożliwią przygotowanie posiłków dla dzieci.

 

Znajdujemy się blisko szlaków turystycznych i blisko wyciągu krzesełkowego na Kopę, która jest punktem pośrednim w drodze na najwyższy szczyt Karkonoszy - Śnieżkę oraz blisko (ok 200 m) nowoczsnego wyciągu z 6-osobową kanapą, która w szybki sposób skróci nam drogę do wyciągu na Kopę. Do centrum Karpacza dojdziemy pieszo w ok 15 min.

 

Dla dzieci przygotowaliśmy łóżeczko turystyczne w cenie 30 zł (opłata jednorazowa) oraz krzesełko do karmienia i nocnik.

 

Apartamenty 2-osobowe

WANG - jednopokojowy z anelsem kuchennym

w cenie 180 zł/doba (90 zł/osoba) ze śniadaniami lub w cenie 246 zł/doba (123 zł/osoba) ze śniadaniami i obiadokolacją.

 

ŚNIAŻKA II - jednopokojowy z aneksem kuchennym, łazienką, balkonem i kominkiem

w cenie 200 zł/doba (100 zł/osoba) ze śniadaniami lub w cenie 266zł/doba (133 zł/osoba) ze śniadaniami i obiadokolacją.

 

Apartamenty 2-4osobowe

ŚNIEŻKA - apartament dwupokojowy, pokój sypialny z łóżkiem małżeńskim i pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka i kominek.

 

w cenie 240 zł/doba za wynajem apartamentu. Wyżywienie śniadania i obiadokolacje dodatkowo płatne w zależności od ilości pobytu osób dorosłych i dzieci.


KARKONOSZ i KARKONOSZ II apartamenty dwupokojowe, pokój sypialny z łóżkiem małżeńskim i pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka, kominek i balkon.

 

w cenie 240 zł/doba za wynajem apartamentu. Wyżywienie śniadania i obiadokolacje dodatkowo płatne w zależności od ilości pobytu osób dorosłych i dzieci.

Nach der Unterkunft fragen

Mindestanzahl von Tagen

Hotline:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Überprüfen Sie unser Angebot!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Mehr