Angebot First Minute

Angebot First Minute

Pensjonat Radzik zaprasza na noclegi w Kołobrzegu dla gości ceniących: spokój, bardzo dobry standard, oraz doskonałą staropolską kuchnię.

 

Do dyspozycji naszych gości oddajemy komfortowe pokoje nad morzem z których każdy posiada elegancką łazienkę, TV-SAT, radio, internet bezprzewodowy, sprzęt plażowy. Przed obiektem znajduje się pełen zieleni i kwiatów ogród, gdzie wieczorami można urządzać biesiady przy grillu.

 

Pensjonat  w Kołobrzegu,  dysponują własną  restauracją, gdzie każdy przybysz oprócz posiłków wliczonych w cenę pobytu może skosztować doskonałych dań kuchni staropolskiej. Miłośnicy aktywnych form wypoczynku nad morzem mogą korzystać z rowerów które są dla naszych gości za darmo Drogi Gościu!

 

Zapraszamy  serdecznie do Uzdrowiska Kołobrzeg – miasta z tysiącletnią historią, bogatym mikroklimatem, który jest cudownym antidotum na stres i wszelkie depresje, a w połączeniu z bogatą architekturą, zielenią lasów, krajobrazem nadmorskim tworzy idealne miejsce na letni urlop  nad morzem i nie tylko…  

REZERWACJA TELEFONICZNA: 943518182, 506458986

 

Sezon letni 25.06 - 31.08.2013
90 - 110 zł nocleg
z wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacja)

 

Poza sezonem

od 50 zł nocleg
(w zależnosci od terminu pobytu, ilosci osób i długości pobytu)
Dodatkowe świadczenia poza sezonem:

śniadanie od 10-15 zł
obiadokolacja od 15 do 25 zł

Przy pobycie krótszym niż 7 dni doliczamy 10 zł do osobodnia

Zniżki dla dzieci
Zniżki dla grup zorganizowanych

 

Nach der Unterkunft fragen