Przyjęcia okolicznościowe
Hotel *** Pod Wulkanem z przyjemnością przygotuje dla Państwa przyjęcie okolicznościowe w jednej ze swoich restauracji, niezależnie czy są to urodziny w gronie najbliższych czy duży lunch biznesowy. Dostosowujemy menu i muzykę do preferencji Klientów. Nasz personel dołoży wszelkich starań, aby impreza okazała się niezapomnianym przeżyciem i przebiegała w miłej atmosferze.
 
Oragnizujemy:
  • Chrzciny,
  • Komunie Święte,
  • Wesela, 
  • Imprezy okolicznościowe.
Dysponujemy elegancką salą bankietową przystosowaną typowo do organizacji wszelkich imprez okolicznościowych oraz tradycyjną góralską karczmą Pod Wulkanem, gdzie klimat nada temu wydarzeniu swoistego charakteru. W pobliżu obiektu znajduje się piękny zabytkowy kościół drewniany, gdzie można powiedzieć "sakramentalne tak"  lub kamieniołom z malowniczym ołtarzem, gdzie w plenerze można zaplanować wspaniałą i oryginalną ceremonię. 

Aby wyróżnić najważniejszą osobę tego dnia, przygotowaliśmy wybór jednocześnie pięknych i pysznych tortów, które z pewnością uradują twoje każdego smakosza. W trakcie przyjęcia nasza obsługa zapewni wszystkim gościom ciepłą rodzinną atmosferę, pozostawiając w ich pamięci same miłe obrazy po tym wyjątkowym i jedynym w życiu dniu. Na Państwa życzenie zorganizujemy oprawę muzyczną i nagłośnienie.

Koszt przyjęcia jest uzależniony od liczby dań, mięs przypadających na osobę oraz oczywiście długości trwania przyjęcia. Doradzimy w doborze potraw lub dostosujemy się do Państwa upodobań kulinarnych, cenimy kreatywność naszych Gości. Jeżeli chcą Państwo zagwarantować wspaniałe wspomnienia z tego dnia - zapraszamy do Nas.

Nach der Unterkunft fragen