Noclegi w ustronnym miejscu

Noclegi w ustronnym miejscu


Wiatrakowo to piękne siedlisko w ustronnym miejscu. Położone 2 km od rynku w Kazimierzu Dolnym, czyli 25 minut spacerem - żółtym, turystycznym szlakiem lub 5 minut jazdy samochodem.

Miejsce pełne spokoju, ciszy, słońca i przestrzeni, śpiewu ptaków i szumu wiatru. 2 hektary sadu orzechowego otoczonego prywatnym lasem. Na tym terenie znajdziecie oddzielne, samodzielne domy lub domki do wynajęcia. Można np. skorzystać z "Młynarzówki" - starego drewnianego domu z werandą czy "Stodoły" z klimatycznym wnętrzem z przeszłości i tarasem zawieszonym nad lasem i wąwozami. Są również inne opcje, które starannie dobieramy do potrzeb klientów. W sąsiedztwie zabudowań znajduje się ogród, rozległy orzechowy sad, stuletnie rozłożyste modrzewie. A wszystko z trzech stron otoczone jarami i wąwozami i starym lasem. To miejsce poza światem.

Wszystko to powoduje, że jesteśmy bardzo specjalnym i ustronnym miejscem. Nasi Goście mówią, że po kilku dniach spędzonych w Wiatrakowie czują się jak po relaksujący długim urlopie :)Nach der Unterkunft fragen

Mindestanzahl von Tagen

Hotline:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Überprüfen Sie unser Angebot!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Mehr