Weekend czerwcowy

Gospodarstwo zostało wyróżnione w plebiscycie "Gościnny Próg" organizowanym przez miesięcznik krajoznawczo-turystyczny "Poznaj Swój Kraj" w 2003 roku za wzorową organizację wypoczynku, wyposażenie, a przede wszystkim wspaniały klimat serdeczności w jakim wypoczywali wczasowicze.W 2012roku otrzymaliśmy certyfikat Free-jako gospodarstwo wykorzystujące naturalne żrodła energi.

    Do dyspozycji gości cały dom wolnostojący lub osobne pokoje z aneksami kuchennymi. Posiadamy również drewniany domek 1-pokojowy z aneksem kuchennym i łazienką Posesja ogrodzona, ogród, sad owocowy, grill, miejsce na ognisko oraz plac zabaw,pole namiotowe.

Roztocze to mekka dla rowerzystów,a Józefów słynie w rejonie jako rowerowa stolica.Przez gminę przebiega 90km profesjonalnie wyznaczonych tras, szlaków rowerowych oraz tor do pump-trucku.Aktywne stowarzyszenie Józefowska Kawaleria Rowerowa co roku zaprasza na weekendy rowerzystów z całego kraju.Promują eskady o różnym stopniu trudności dbając o atrakcyjność i bezpieczeństwo.Już dziś zapraszamy do rezerwacji noclegu na czerwcówkę- tel. 693419918

Nach der Unterkunft fragen