Konferenzräume

Hotel La Siesta zaprasza do organizacji konferencji, szkoleń, seminariów, bankietów oraz wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. W obiekcie znajdują się dwie sale konferencyjne o powierzchni 40m2 (30 osób) oraz 70m2 (70 osób).

 

Sale są w pełni wyposażone w odpowiedni sprzęt: rzutnik multimedialny, rzutnik foliogramów, tablicę suchościeralną, flipchart, TV, odtwarzacz video i DVD, komputer PC, internet - gniazdo oraz WiFi, zaciemnienie.

 

Organizujemy uroczyste kolacje dla uczestników konferencji w cenie od 60 zł za osobę. Proponujemy zamówienie pieczonego dzika lub prosiaka, a także wynajęcie oprawy muzycznej - zespołu, który zagra na żywo lub profesjonalnego DJ'a. Zachęcamy do organizacji towarzyszących konferencjom imprez sportowo-rekreacyjnych, w tym niezwykle ciekawych i popularnych imprez z wykorzystaniem elementów ekstremalnych.

 

W hotelu znajduje się restauracja wraz z drink-barem do której zapraszamy w godz. od 9.00 do 22.00. Oferujemy szeroki wybór dań kuchni polskiej i europejskiej a także, możliwość relaksu przy degustacji szerokiego asotymentu napojów alkoholowych, bezalkoholowych oraz win.

Zapewniamy naszym Gościom profesjonalną i kompleksową obsługę.

 

Oferta dostępna w sprzedaży telefonicznej w Recepcji Hotelu

Tel.: +48 58 674 91 97

Nach der Unterkunft fragen