Wczasy Odchudzające w Primavera

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy poprzez wprowadzenie do swojej codzienności zdrowego odżywiania oraz ruchu? Zastanawiasz się, jak powrócić do formy i regularnej aktywności fizycznej ponieważ brakuje Ci motywacji?


Wczasy odchudzające w Primavera to pakiety 6 oraz 8-dniowe dla osób lubiących różnorodną formę ćwiczeń, zajęcia na świeżym powietrzu, w wodzie oraz na sali. Specjaliści od dietetyki, kosmetologii, psychologii, fizjoterapii, wyposażą Cię w niezbędną wiedzę i praktyczne wskazówki podczas wartościowych wykładów oraz warsztatów. Nasza dieta redukcyjna to przede wszystkim zdrowe, dobrze zbilansowane oraz smaczne odżywianie, z kalorycznością dopasowaną do Twoich potrzeb (1300 kcal, 1600 kcal, 2000 kcal) oraz opcjami: dieta optymalna z mięsem, dieta wege+ryba, dieta wegetariańska.


Posiadamy cztery pakiety Wczasów Odchudzających do wyboru:

  • Premium (intensywny program aktywności fizycznej)
  • Delux (z zabiegami wspomagającymi odchudzanie w Sand SPA)
  • Dla Mężczyzny (plan treningowy zawierający trening obwodowy)
  • Dla Przyjaciół (przyjedź z bliską osobą i skorzystaj z promocyjnej oferty)


Każdy pakiet to m.in. indywidualne spotkanie z Koordynatorem wczasów (pomiary początkowe i końcowe), atrakcyjny plan aktywności fizycznej (np. poranny rozruch na świeżym powietrzu, Nordic Walking, Aqua Fitness, Zumba, Pilates, TBC), warsztaty i wykłady ze Specjalistami (np. „Dieta to nie wszystko, czyli jak zmienić swoje nawyki żywieniowe i polepszyć ZDROWIE”, „Redukcja pomarańczowej skórki – precz z cellulitem!”), nielimitowany dostęp do Parku Wodnego i Świata Saun.


Pełna oferta naszych Wczasów Odchudzających znajduje się na naszej stronie internetowej: https://primaveraspa.pl/odchudzanie/


Ceny zaprezentowane na portalu Nocowanie.pl nie stanowią oferty handlowej. W celu poznania szczegółowej oferty oraz cennika dotyczącego wybranego terminu, prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Rezerwacji.

Nach der Unterkunft fragen

Mindestanzahl von Tagen

Hotline:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Überprüfen Sie unser Angebot!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Mehr