Konferenzräume

Konferenzräume

   Serdecznie zapraszamy do organizowania szkoleń, konferencji oraz imprez integracyjnych w naszym Hotelu*** Wodnik SPA w Ustroniu Morskim. Zdajemy sobie bowiem sprawę, jak istotnym w obecnych czasach jest szkolenie pracowników.

    Wiedza, doświadczenie, jakość usług świadczonych przez nasz personel oraz profesjonalny sprzęt audio może być gwarancją sukcesu każdej organizowanej przez nas imprezy.

    Hotel ze względu na położenie nad samym brzegiem morza, bazę noclegową, gastronomiczną i zaplecze konferencyjne stanowi idealne miejsce do organizacji szkoleń, narad, bankietów, spotkań biznesowych, sympozjów, konferencji, imprez o charakterze integracyjnym jak i uroczystości firmowych i rodzinnych. Posiadamy komfortowo wyposażone pokoje 1, 2 osobowe oraz apartamenty, część pokoi z widokiem na morze.

    Jeżeli chcieliby Państwo zorganizować w naszym hotelu konferencję lub szkolenie, mamy do dyspozycji salę z widokiem na morze w której w zależności od ustawienia może pomieścić się od 15 do 80 osób. Do dyspozycji Państwa podczas szkolenia, konferencji udostępniamy wg wcześniejszych uzgodnień: nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, video, DVD, telewizor, ekran przenośny, projektor multimedialny sterowany pilotem, rzutnik/projektor foliowy, tablica flip-chart itp. Podczas szkolenia, konferencji proponujemy zestawy konferencyjne:

  • Zestaw I - cena 30,00 zł / od osoby- kawa, herbata, woda, kruche ciasteczka, napoje gazowane
  • Zestaw II - cena 35,00 zł / od osoby - kawa, herbata, woda, kruche ciasteczka, paluszki, soki, napoje gazowane- serwis ciągły

Cena zorganizowania pobytu szkoleniowego / konferencyjnego jest indywidualna dla Państwa Firmy, uzależniona od terminu, ilości osób oraz świadczeń, z jakich chcieliby Państwo korzystać.

    Zapytania i rezerwacje prosimy kierować do działu marketingu: [nach der Unterkunft fragen] lub tel. 094/ 35 15 210, 720840360


PO KONFERENCJI:

Po odbytej konferencji czy szkoleniu zapraszamy na chwile relaksu do naszego Centrum SPA

  • basen,
  • jacuzzi, sauna sucha,
  • siłownia,
  • solarium,
  • gabinety odnowy biologicznej i masażu.

Jeżeli wrażeń będzie mało, chętnie zorganizujemy dla Państwa:

  • uroczystą kolację przy zespole muzycznym,
  • biesiadę, dyskotekę , karaoke, ognisko z grillem, wieczór integracyjny, Cassino itp.

Proponujemy także ofertę wycieczek objazdowych po okolicy jak również rejs statkiem po morzu i wiele innych atrakcji, które z chęcią dla Państwa przygotujemy zgodnie z oczekiwaniami.

Nach der Unterkunft fragen