Weekend czerwcowy

Zapraszamy na Przymorze, nadmorskiej dzielnicy Gdańska z szeroką plażą i nadmorską promenadą oraz trasą rowerową. Na plaże dotrzecie Państwo w 20 minut a po drodze będziecie Państwo mijać Park im. Ronalda Regana , w którym wśród starannie dobranej i zadbanej roślinności zbudowano wielokilometrowe ścieżki spacerowe i rowerowe. Można tu znaleźć urokliwe zakątki, place zabaw dla dzieci, skatepark, miejsce na ognisko i wiele innych atrakcji. Odbywa się tam wiele imprez plenerowych. Opisywany park stanowi bezpośrednie sąsiedztwo plaży i kąpieliska. Stąd nadmorską promenadą można dojść do Jelitkowa i Sopotu lub na molo w Brzeźnie. Wzdłuż promenady znajduje się wiele punktów gastronomicznych.

 

Przygotowaliśmy dla Państwa apartament PRIMORE. Zlokalizowany jest na pierwszym piętrze budynku mieszczącego się przy ul. Bora Komorowskiego. Wokół zadbany teren z drzewami, krzewami, miejscami do parkowania. Przed blokiem znajduje się parking samochodowy.

 

W odległości 100 m od budynku znajdują się sklepy. Osiedle dobrze skomunikowane z innymi obszarami Gdańska. W odległości 100 m przystanki tramwajowe i autobusowe. Do kolejki miejskiej 10 minut spacerem.

 

Apartament przeznaczony jest dla 4 osób. Jednopokojowe mieszkanie z dwiema sofami dwuosobowymi, aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem. Mieszkanie przyjaźnie zaaranżowane, kompletnie wyposażony, m.in.: lodówka, pralka, żelazko, deska do prasowania, zastawa stołowa, sprzęt RTV, pościel, ręczniki, parawan plażowy oraz koce.

 

Z racji swojego położenia w spokojnej dzielnicy , mieszkanie jest idealne dla turystów, pragnących odpocząć na naszych pięknych plażach, zwiedzić Trójmiasto i okolice oraz przyjeżdżających na imprezy organizowane w Ergo Arenie.

Odległości od przykładowych miejsc w Trójmieście:

– centrum Gdańska 8,3 km (15 minut samochodem, 12 minut kolejką SKM, 30 minut tramwajem),

– centrum Sopotu 6 km (8 minut samochodem, 6 minuty kolejką SKM),

– centrum Gdyni 14 km (18 minut samochodem, 20 minut kolejką SKM),

– plaża w Brzeźnie 2,5 km (20 minut spacerem, 3 minut samochodem, 6 minut autobusem),

– Park Oliwski z Pałacem Opatów i Ogrodem Botanicznym oraz Katedra Oliwska 1,9 km (5 minut samochodem, 20 minut pieszo, 10 minut tramwajem),

– Park Nadmorski im. Ronalda Regana 2 km (3 minut samochodem, 20 minut spacerem),

– ZOO 4 km (8 minut samochodem),

– Kuźnia Wodna 3,5km (9 minut samochodem),

– hala widowiskowo ­ sportowa Ergo Arena (20 minut pieszo)

i wiele innych atrakcji.

W apartamencie macie Państwo do dyspozycji przewodniki oraz mapy, które ułatwią zwiedzanie nie tylko Gdańska, ale również całego Trójmiasta i okolic.

Apartament PRIMORE zapewnia prywatność i jest alternatywą zamiast hotelu dla pobytów turystycznych.

Zdajemy sobie sprawę, że jest to PAŃSTWA pobyt, więc czujcie się jak w domu i cieszcie się mile spędzonym czasem 

 

Szczegóy dotyczące oferty znajdziecie Państwo na stronie www.kwaterywgdansku.pl


Nach der Unterkunft fragen