Biologische Erneuerung

Biologische Erneuerung

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty masaży relaksacyjnych w naszym obiekcie.


Masaż relaksacyjny 60 min/100 zł

Jeden z delikatniejszych masaży, który ma za zadanie wyciszyć, uspokoić i ukoić nerwy. W trakcie masażu relaksacyjnego wykorzystuje się szereg technik, takich jak głaskanie, delikatnie rozcieranie i ugniatanie. Unoszący się w powietrzu zapach odpowiednio skomponowanych olejków oraz muzyka relaksacyjna wprowadza ciało w stan głębokiego relaksu.


Masaż gorącą świecą 60 min/120 zł

Wyjątkowo zmysłowy masaż wykonywany ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się w 100 procentach z naturalnych składników, między innymi masła Shea oraz olejków sojowego i jojoba. Świeca podgrzewana jest i aplikowana bezpośrednio na skórę przy temperaturze około 40 stopni, co zwiększa działanie terapeutyczne masażu. Kojące ciepło oraz niesamowity zapach relaksują ciało jak i ducha. Skóra staje się elastyczna, miękka w dotyku, jedwabiście gładka i otulona przyjemnym aromatem, jest ona o wiele bardziej nawilżona, odżywiona, ukrwiona i promienista.


Masaż Lomi Lomi Nui 70 min/170 zł


Jest metodą pracy z ciałem wywodzącą się z Hawajów, powszechnie uznana za głęboko uzdrawiającą formę masażu. Masaż ten obejmuje całe ciało, a wykonuje się go głównie przedramionami. Długie i płynne ruchy, sprawiają, że masowana osoba doświadcza głębokiej relaksacji. Mięśnie wokół głównych stawów ciała są rozciągane, co znacznie wpływa na poprawę zakresu ruchów. Intensywność masażu dopasowuje się do potrzeb klienta. Ceremonia Lomi Lomi Nui ma działanie odprężające, poprawiające krążenie i stabilizację układu nerwowego.


Masaż gorącymi kamieniami 60 min/120 zł

Połączenie ciepłych kamieni bazaltowych z odpowiednimi technikami masażu relaksacyjnego to wyjątkowe połączenie, które wycisza układ nerwowy i rozluźnia całe ciało. Wykorzystanie wyjątkowego ciepła kamieni poprawia krążenie i metabolizm oraz oczyszcza organizm z toksyn. 

Nach der Unterkunft fragen

Mindestanzahl von Tagen

Hotline:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Überprüfen Sie unser Angebot!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Mehr