Ferienkolonien, Lager für Jugendlichen

Ferienkolonien, Lager für Jugendlichen

Kolonie, obozy młodzieżoweMnóstwo atrakcji Ziemi Kłodzkiej to magnes dla kolonii i obozów organizowanych w naszych w górach.


Ośrodek Wczasowo Szkoleniowy Strzecha w Dusznikach Zdroju ul. Górska 12 tel. 504 458 184


Zapraszamy Państwa do naszego ośrodka, który jest położony w doskonałej lokalizacji. Koniec ulicy Górskiej, to gwarancja ciszy, spokoju i wspaniałych widoków na na panoramę Gór Stołowych i kotlinę dusznicką. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Park Zdrojowy, Pijalnia Wód Mineralnych, Klasztor Franciszkanów , oraz basen Słoneczne Termy Jan Kazimierz. Dodatkowe atrakcje to deptak parkowy z restauracjami i kawiarniami. Nad naszym ośrodkiem znajduje się Ptasia Góra (750m npm), do której prowadzą trzy trasy turystyczne do schroniska PTTK "Pod Muflonem". 


Doskonała baza noclegowa w Dusznikach Zdrój i wycieczki.


W ośrodku posiadamy w pełni wyposażoną kuchnię oraz jadalnię.


Kuchnia nasza zatrudnia wykwalifikowanych kucharzy proponujących przepyszne dania lokalne jak i typowe polskie potrawy.


Ceny do negocjacji.


Do Państwa dyspozycji oddajemy 50 miejsc w pokojach 3,4,5 i 6 osobowych w budynku głównym. Budynek jest 3 kondygnacyjny. Na parterze udostępniamy Państwu pięć pokojów, na pierwszym piętrze pięć pokojów a na drugim piętrze dwa. W każdym pokoju znajduje się łazienka, TV oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu).


Udostępniamy Państwu 4 domki tylu "Brda" 8 osobowe. Domki są piętrowe, łazienki oraz TV. Domki ustawione są frontem do strony zachodniej (przepiękny widok na panoramę Dusznik i Gór Stołowych).


Wszystkie pokoje zostały dla Państwa wyremontowane i zapewniają obecnie wysoki komfort.

Nach der Unterkunft fragen

Mindestanzahl von Tagen

Hotline:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Überprüfen Sie unser Angebot!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Mehr