Poczuj magię przyrody!! przyjedź do nas po witamine N..N jak NATURA

Studzienno jest malutką wsią położoną w otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych, wśród lasów.

Nasza zagroda została stworzona z myślą o dzieciach. Jako miłośnicy zwierząt i wykształceni terapeuci zajęciowi, wiemy jak ważny jest dla dzieci kontakt z naturą, działanie w ruchu, zarówno w formie kierowanej jak i spontanicznej, w szczególności w kontakcie z przyrodą

Jako członkowie Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych, realizujemy różne programy w ramach których równoważymy aktywności zorganizowane z takimi, które zachęcą do swobodnej, niezależnej zabawy i eksporacji na naszym terenie. Dzielimy się naszą widzą o zwierzętach, zapewniamy bliski z nimi kontakt, można je przytulic, pogłaskać, nakarmić a także skosztować koziego lub owczego mleka.

Pobyt u nas to prawdziwa uczta dla zmysłów, to nie tylko relaks,

 to szansa na uchronienie dzieci przed zespołem deficytu natury. Ruch na świeżym powietrzu pomaga prawidłowo się rozwijać, zarówno w strefie fizycznej jak i psychicznej. Otaczająca przyroda staje się źródłem radości, wzmacnia potencjał intelektualny, trenuje dojrzałość emocjonalną, stymuluje sensomotorycznie, wyzwalając ekspresje o charakterze zabawowym.

 

Pragniemy zachęcić również rodziców i opiekunów, szczególnie tych, którzy jeszcze nie odkryli jak ważny jest kontakt z przyrodą, do wzięcia udziału w zajęciach i towarzyszeniu podczas spacerów z końmi.

Znajdą Państwo u nas sporą dawkę witaminy N, nie wszystkim znaną szlachetną "N" jak NATURA, którą można przyjmowac w nieograniczonych ilościach, bez obaw o przedawkowanie, z potwierdzonym naukowo leczniczym działaniem.

 Jako instruktor jazdy konnej, hipoterapeuta, pokazuję uczestnikom podczas zajęć znaczenie partnerskiej relacji z koniem, potrzebę szacunku oraz nauki odpowiednich sposobów komunikacji ze zwierzęciem. Jako przewodnik sudecki dzielę sie wiedzą o niezwykłych miejscach ukazujących piękno naszego zakątka. 


W naszej zagrodzie można rozpalić ognisko, popływać łódeczkami, skorzystać z placu zabaw, pozjeżdżać na tyrolce, latem popływać w zbiorniku wodnym, podziwiać okolicę z tarasu widkowego, zimą poszaleć na saneczkach, a jesli odwiedzi nas Dziadek Mróz, można też pojeździć na łyżwach po naszym naturalnym lodowisku…
Nach der Unterkunft fragen

Mindestanzahl von Tagen

Hotline:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Überprüfen Sie unser Angebot!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Mehr