Junggesellinnenpartys

Jeżeli szukasz pomysłu na wyjątkowy wieczór panieński, chcesz spędzić go w nietypowym miejscu zagubionym w głębi puszczy, w dużym komfortowym domu o nietypowej architekturze, w bajkowej atmosferze to dobrze trafiłaś. Domwlesie Ci to zapewni.


Możesz zrealizować swoje przedsięwzięcie w klimacie jak ze "snu nocy letniej", w nawiązaniu do nocy świętojańskiej w stylu słowiańskim, cofnąć się do czasów starożytnego Rzymu, lub bawić się w stylu boho, klubowym, retro - szalonych lat 20 XX wieku, wybór należy do Ciebie.


Zapewniamy kompleksowe przygotowanie imprezy, wsparcie częściowe lub po prostu oferujemy miejsce z bajki. Kwestia do uzgodnienia. Możliwość transferu osób niezmotoryzowanych.


W pakiecie proponujemy między innymi pełne wyżywienie dopasowane do gustów klientek (szwedzki stół, stół sałatkowy, kociołek, pakiet grillowy, itp.). Wieczór SPA - przygotowanie i udostępnienie dużej sauny z bala opalanej drewnem, ognisko, płyną wianki, rejs gondolą lub katamaranem do zachodu słońca, escape room, grę terenową, konkurs łuczniczy. Przygotowanie pokoju specjalnego z wielkim łóżkiem dla panny Młodej oraz ciekawej, także tematycznej, sesji fotograficznej dla gwiazdy wieczoru i koleżanek. Przy wielkim otwartym kominku w dużym salonie proponujemy wieczór gier i zabaw oraz na równie wielkim zadaszonym tarasie dyskotekę do białego rana. No i oczywiście możliwość długiego odsypiania w wygodnych łóżkach.


Szczegóły uzgadniane będą indywidualnie.


Sen na jawie czeka. Zapraszamy

Nach der Unterkunft fragen

Mindestanzahl von Tagen

Hotline:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Überprüfen Sie unser Angebot!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Mehr