Durchschnittlich!

Auf der Grundlage 10 Bewertungen

3.4
 • 2
  Agga

  Masakra! Stok łagodny i krótki więc niby idealny dla początkujących ale niestety brak obsługi na orczyku dyskwalifikuje ten stok, kompletnie nie można liczyć na pomoc ze strony obsługi. Ponadto DROGI a nawet mega DROGO porównując innych i przyjemniejszych stoków.

  1 eine Person fand Bewertung hilfreich

 • 10
  Ania

  Jesteśmy drugi raz w tym miejscu. Pani w kasie przemiła. Bardzo dobre miejsce dla początkujących.

  Niemand sonst hat diese Bewertung bewertet

 • 2
  Maciek

  Zacząć dbać o klienta, a nie tylko o swoje interesy. Właściciel, powinien przejechać się do Czech na stok i pouczyć się od lepszych, parking za darmo, WC za darmo w dodatku ogrzewane, orczyki dłuższe i tańsze. Na koniec zarozumiała brunetka w kasie.

  1 eine Person fand Bewertung hilfreich

 • 2
  Klient

  Bardzo niemiła, niekompetentna i nieludzka pani w kasie. Zgodnie z prawem każdy zakupiony produkt można zwrócić, każdy paragon zafiskalizowany, można wycofać, a pani opowiada bzdury w kasie. Kasują za parking, kasują za toalety, absurdalnie wysokie ceny w barze klasy barak.

  1 eine Person fand Bewertung hilfreich

 • 2
  Maciek

  Kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Źle przygotowany stok, nierówności i mocno oblodzony stok w górnej części, bardzo niebezpieczny dla początkujących, trenujących indywidualnie swoje umiejętności. Brak możliwości zwrotu pieniędzy za niewykorzystane punkty na karcie.

  2 Personen fanden Bewertung hilfreich

 • Drogie bilety,płatny parking i na dodatek toaleta też płatna!!! Nie ma obsługi na orczykowy żeby pomóc najmłodszym. Nie polecam-są tańsze stoki i z lepszą obsługą:(

  2 Personen fanden Bewertung hilfreich

 • To prawda drogowe i płatny parking i toaleta!Parking jeszcze można zrozumieć,ale toaleta?Komuś chyba pomyliły się lata i lawiruje w latach 80-tych!!!

  4 Personen fanden Bewertung hilfreich

 • Pazerność nie ma granic! Nie dość że to najdroższy stok orczykowy w Szklarskiej Porębie,to jeszcze płatny parking i toaleta!!! Jest gastronomia,więc toaleta powinna być za darmo-niech mi ktoś odpowie(może ja nie wiem),czy jest gdzieś w Polsce,że korzystając z baru i zostawiając tam nie małe pieniądze płacić trzeba za toaletę???

  4 Personen fanden Bewertung hilfreich

 • Świetny stok do nauki jazdy. Nie za mały nie za duży. Doskonały dla rodzin z dziećmi. Na miejscu profesjonalni instruktorzy. Jedyny minus to ceny.

  Niemand sonst hat diese Bewertung bewertet

 • Niezdrowe powietrze - stok zadymiony przez okoliczne domy. Musiałam zmienić łąkę.

  4 Personen fanden Bewertung hilfreich